Dostepne siłownie:

Wszystkie siłownie w Warszawie

Zadzwoń do mnie:

(+48) 512 378 936

Napisz do mnie:

kontakt@kamildemczuk.pl

TRENINGI PERSONALNE

TRENINGI DLA DWOJGA

KAMIL DEMCZUK TRENER PERSONALNY DIETETYK

Jestem certyfikowanym trenerem personalnym w Warszawie. Na co dzień pracuję w kilku warszawskich siłowniach. Razem możemy osiągnąć Twój wymarzony cel.

Zapraszam na treningi w Warszawie na Mokotowie i Wilanowie, Woli i Pradze.

Potrenujemy razem?
about
about

Trening personalny

To najlepszy sposób, by osiągnąć wymarzoną sylwetkę i zrealizować cel. Profesjonalnie dobrany i prowadzony trening jest bezpieczny i daje mnóstwo satysfakcji. Zamień marzenia w rzeczywistość. Zacznij już dziś. Ja Ci w tym pomogę. Sprawię, że sport, który do tej pory kojarzył Ci się z przykrym obowiązkiem, stanie się przyjemnym nawykiem. 💪

11
11
Trening dla par

Trening w dwoje jest świetną alternatywą dla treningu w pojedynkę. Możesz trenować z dziewczyną, żoną, bratem, dziecin lub koleżanką pod fachowym okiem trenera osobistego. Zadbamy, ćwiczenia były odpowiednio dla was dobrane, a przy tym efektywne i, co ważne, sprawiające przyjemność.

Jak chcesz trenować?

Pomogę Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę, nie ze względu na to, że jestem trenerem personalnym, który posiada certyfikaty z międzynarodowymi akredytacjami. Choć oczywiście to bardzo pomaga mi w codziennej pracy. Przede wszystkim pomogę Ci dlatego, bo sam Cię rozumiem — kiedyś też musiałem zacząć. Nie było łatwo, ale się udało. Dziś nie wyobrażam sobie życia bez regularnych treningów.

Services

Trening personalny na siłowni

Spotkamy się na siłowni gdzie współnie będziemy trenować. Dopasuje się do Ciebie.

01
Services

Trening personalny Online

Pandemia ogranicza Cię w Twoich treningach, możemy trenować Online.

02
Services

Trening personalny w domu

Trening w Twoim domu to świetne rozwiazanie i oszczędność Twojego czasu.

03
Services

Trening personalny w plenerze

Trening na świeżym powietrzu jest czymś niesamowitym. Musisz tego spróbować.

04

Dlaczego warto trenować z trenerem persoanlnym?

11

EFEKTYWNOŚĆ

Trener pomaga Ci skupić się na celu i nie tracisz czasu na nieskuteczne i nieefektywne sesje treningowe! Układa taki plan, który – dbając o Twoje zdrowie i wpisując się w Twój styl życia – zapewnia maksimum rezultatów.

11

NOWA WIEDZA

Współpraca z trenerem personalnym może być też wszystkim, czego Ci potrzeba, jeśli chcesz poznać nowe formy treningów i odświeżyć swój plan, a Ty nauczysz się samodzielnie modyfikować ćwiczenia tak, by osiągać nowe rezultaty.

11

BEZPIECZEŃSTWO

Trener personalny obserwuje i pilnuje Twojej postawy i poprawnej techniki ćwiczeń. Jest także w stanie udzielić Ci rzetelnych informacji o Twoich silnych i słabszych – póki co – stronach. Większość z nas ma tendencje do ignorowania sygnałów, które wysyła nasze ciało

11
0+
Godzin treningu
0
Klientów
0
Lokalizacji
0 LAT
Doświadczeń
Efektywnie wykonywane ćwiczenia to szybsze ekfekty.

Wysokowydajne treningi dopasowane do Ciebie!

11

Trening funkcjonalny

Założenia tego treningu skupiają się na wyćwiczeniu i poprawieniu poprawnych wzorców ruchowych.

11

Trening odchudzający

Celem treningu odchudzającego jest utrata zbędnych kilogramów i redukcja tkanki tłuszowej.

11

Trening ujędrniający

Celem tego rodzaju treningu jest osiągnięcie sylwetki pozbawionej cellulitu, o jędrnej i napiętej skórze.

11

Wzrost masy mięśniowej

Plan treningowy skoncentrowany jest na budowie masy Twoich mięśni. Trening kulturystyczny.

11

Trening wzmacniający

Założeniem treningu jest udoskonalenie techniki ćwiczeń, naukę poprawnych wzorców ruchowych oraz wzmocnienie Twoich mięśni i ścięgien.

11

Trening kondycyjny

Trening kondycyjny to propozycja dla osób, które aktywnie uprawiają sport i chcą zwiększyć i wydłużyć wydajność swojego organizmu.

11

Trening dla kobiet w ciąży

Pakiet ćwiczeń przygotowujący kobietę do porodu. Ćwiczenia rozciągające, pomagające w porodzie. Przeciwdziałania rozstępom skóry.

11

Przygotowanie do sportów sylwetkowych

Kompleksowe przygotowanie Cię do udziału w zawodach sylwetkowych, redukcja wagi.

Metamorfozy moich podopiecznych

Pomogę spełnić Ci Twoje cele! Razem możemy więcej.

Specjalizuje się w obszarze treningu takiego jak: trening modelujący sylwetkę, trening poprawiający mobilność i koordynację ruchową, trening siłowy, trening redukujący tkankę tłuszczową, trening funkcjonalny.

thumb

Ja mogę zaczekać
ale nie Twój orgaznim!

Moim klientom zapewniam wygodny plan cenowy

Pricing

TRENING PERSONALNY

Trening perosnalny, dzięki któremu wtajemniczę Cię z odpowiednią techniką wykonywanych ćwiczeń, lub poprowadzę go dla Ciebie. Nieodzowną zaletą tego rozwiązania jest, nauka poprawnej techniki oraz korekta błędów podczas wykonywanych ćwiczeń

170 zł Wybierz ten plan
shape

PAKIET - 12 TRENINGÓW

Świetne rozwiązanie dla aktywnych, które chcą zmienić coś w swoim życiu, a które dotychczas nie wiedziały, jak zacząć swoją przygodę z siłownią. Pomogę Ci, wtajemniczę Was w procesy treningowe na siłowni. Czeka Nas fajna zabawa.

1600 zł Wybierz ten plan
shape
Trener perosnalny w Abonamencie

Idelane rozwiązanie, dla osób, które chcą modelować swoje życie z zachowaniem rygoru treningowego, oraz wszelkich restrykcji.
Ceny tego wariantu ustalne są indywidualnie, i uzależnione są od ilości treningów w tygodniu oraz okresu umówy.

MOI PARTNERZY
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand

Dołącz do mnie!

Nie oszukujmy się, jeżeli nie zrobisz teraz czegoś, co zmieni Twoją sylwetkę, nie zmieni tego też postanowienie, że zrobisz to jutro. Proces modelowania Twojego ciała wymaga czasu, a czas ten przemija nieubłaganie. Jeżeli chesz coś zrobić dla siebie, zrób to właśnie teraz.

Pomagam spełnić marzenia oraz cele, z którymi ludzie zgłaszają się do mnie. We współpracy używam własnych innowacyjnych metod treningowych, które są wynikiem kilkunastoletnich doświadczeń.


Trenuje na Wilanowie, Ursynowie, Woli, Pradze Północ i Południe. Prowadzę treningi na Śródmieściu w Warszawie. Zapraszam na trening.