Atrakcyjne ceny

Dlaczego warto trenować
z trenerem persoanlnym?

Współpraca z trenerem personalnym może być też wszystkim, czego Ci potrzeba, jeśli chcesz poznać nowe formy treningów i odświeżyć swój plan, a Ty nauczysz się samodzielnie modyfikować ćwiczenia tak, by osiągać nowe rezultaty. Trener personalny obserwuje i pilnuje Twojej postawy i poprawnej techniki ćwiczeń. Jest także w stanie udzielić Ci rzetelnych informacji o Twoich silnych i słabszych – póki co – stronach. Większość z nas ma tendencje do ignorowania sygnałów, które wysyła nasze ciało.

POJEDYNCZY TRENING PERSONALNY

170 zł

    Trening perosnalny, dzięki któremu wtajemniczę Cię z odpowiednią techniką wykonywanych ćwiczeń, lub poprowadzę go dla Ciebie. Nieodzowną zaletą tego rozwiązania jest, nauka poprawnej techniki oraz korekta błędów podczas wykonywanych ćwiczeń

Wybierz

PAKIET 8 TRENINGÓW PERSONALNYCH

1200 zł

    Kontrola trenera perosnalnego, to jakość rozwoju Twojego ciała. Trening personalny pomoże Ci w poprawny sposób modelować Twoją sylwetkę. Opieka trenera to spektrum korzyści dla Twojego ciała i zdrowia, a także przyśpieszone uzyskanie porządanych efektów.

Wybierz

PAKIET 12 TRENINGÓW PERSONALNYCH

1600 zł

    Kontrola trenera perosnalnego, to jakość rozwoju Twojego ciała. Trening personalny pomoże Ci w poprawny sposób modelować Twoją sylwetkę. Opieka trenera to spektrum korzyści dla Twojego ciała i zdrowia, a także przyśpieszone uzyskanie porządanych efektów.

Wybierz

TRENING PERSONALNY
DLA PAR

240 zł

    Świetne rozwiązanie dla par, które chcą zmienić coś w swoim życiu, a które dotychczas nie wiedziały, jak zacząć swoją przygodę z siłownią. Pomoge Wam zacząć wspólne treningi, wtajemniczę Was w procesy treningowe na siłowni. Czeka Was fajna zabawa.

Wybierz

Jak chcesz trenować?

Pomogę Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę, nie ze względu na to, że jestem trenerem personalnym, który posiada certyfikaty z międzynarodowymi akredytacjami. Choć oczywiście to bardzo pomaga mi w codziennej pracy. Przede wszystkim pomogę Ci dlatego, bo sam Cię rozumiem — kiedyś też musiałem zacząć. Nie było łatwo, ale się udało. Dziś nie wyobrażam sobie życia bez regularnych treningów.

Services

Trening personalny na siłowni

Spotkamy się na siłowni gdzie współnie będziemy trenować. Dopasuje się do Ciebie.

01
Services

Trening personalny Online

Pandemia ogranicza Cię w Twoich treningach, możemy trenować Online.

02
Services

Trening personalny w domu

Trening w Twoim domu to świetne rozwiazanie i oszczędność Twojego czasu.

03
Services

Trening personalny w plenerze

Trening na świeżym powietrzu jest czymś niesamowitym. Musisz tego spróbować.

04
11

Kliknięciem
zmienisz życie

Jeśli obecnie nie jesteś zadowolony ze swojej sylwetki i wyglądu, a nie wiesz jak zacząć lub brak Ci motywacji, nie martw się. Całkowicie Cię rozumiem. Przede wszystkim z takimi problemami spotykam się codziennie prowadząc ponad 1900 treningów personalnych każdego roku. Dlatego jestem przekonany, że pomogę i Tobie.

Zwięszysz satysfakcję z treningów 90%
Poprawisz swoją sylwetkę 100%
Popracujemy nad Twoją dietą 80%

Pomagam spełnić marzenia oraz cele, z którymi ludzie zgłaszają się do mnie. We współpracy używam własnych innowacyjnych metod treningowych, które są wynikiem kilkunastoletnich doświadczeń.


Trenuje na Wilanowie, Ursynowie, Woli, Pradze Północ i Południe. Prowadzę treningi na Śródmieściu w Warszawie. Zapraszam na trening.